NOVINKY

arr3Predĺžená záruka na 3 rokyPočnúc 16.1.2017 sme hromadne zaviedli automatické predĺženie záruky na 3 roky pre všetky... arr3Vzor pokladničného dokladuPodľa novely zákona o používaní elek. registr. pokladníc od 1.1.2014 sme povinný takýto vzor dokladu... arr3Registrácia u nás nie je požadovanáRegistrácia na stránke nie je povinná pre uskutočnenie objednávky. Nakupujte priamo bez akéhokoľvek... arr3Český zákazník?Ďakujeme za Váš záujem o naše produkty. Každodenne zasielame aj do Českej republiky. Českým... arr35%-ná zľava pre držiteľov karty Egocard!Sme partnerom Egocard a majitelia kariet Egocard si u nás môžu uplatniť zľavu vo výške 5% na všetok...

KONTAKTY

Varga Trade s.r.o.
Perecká 38
Levice
tel: 0918 974 970
info@kupteraz.sk

TOVAR V AKCII

Cena vr. RP 65,00 €
Skladom
Cena vr. RP 56,00 €
Skladom
Cena vr. RP 34,00 €
Skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena vr. RP 34,00 €
Skladom
Cena vr. RP 48,00 €
Skladom


5%-ná zľava pre držiteľov karty Egocard!

Sme partnerom Egocard a majitelia kariet Egocard si u nás môžu uplatniť zľavu vo výške 5% na všetok tovar. V košíku objednávky, presnejšie na spodku stránky za textom "Zľavový kupón / Darčekový šek" zadajte do políčka prvé 3 číslice Vašej Egocard a potvrďte „vložiť“. Vaša zľava by sa Vám mala zobraziť ihneď a môžete prejsť na zvolenie možností pre dopravu a platbu.

Túto zľavu nemožno kombinovať s inými, napr. so zľavou udelenou nami pre našich registrovaných zákazníkov, veľkoodberateľov, či so zľavami z iných kariet.

 

 

MTI1ZjFl