NOVINKY

arr3Predĺžená záruka na 3 rokyPočnúc 16.1.2017 sme hromadne zaviedli automatické predĺženie záruky na 3 roky pre všetky... arr3Vzor pokladničného dokladuPodľa novely zákona o používaní elek. registr. pokladníc od 1.1.2014 sme povinný takýto vzor dokladu... arr3Registrácia u nás nie je požadovanáRegistrácia na stránke nie je povinná pre uskutočnenie objednávky. Nakupujte priamo bez akéhokoľvek... arr3Český zákazník?Ďakujeme za Váš záujem o naše produkty. Každodenne zasielame aj do Českej republiky. Českým... arr35%-ná zľava pre držiteľov karty Egocard!Sme partnerom Egocard a majitelia kariet Egocard si u nás môžu uplatniť zľavu vo výške 5% na všetok...

KONTAKTY

Varga Trade s.r.o.
Perecká 38
Levice
tel: 0918 974 970
info@kupteraz.sk

TOVAR V AKCII

Cena vr. RP 56,00 €
Skladom
Cena vr. RP 20,00 €
Skladom
Cena vr. RP 72,00 €
Vypredané (použite stráž. psa)

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena vr. RP 34,00 €
Skladom
Cena vr. RP 54,00 €
Skladom
Cena vr. RP 48,00 €
Skladom

Cenník prepravy

Platba a doprava

Ceny sú vrátane DPH. Dodacie doby platia pre tovar označený ako "skladom" a objednávky s voľbou platby - dobierka, úspešná platba cez systém CardPay, TatraPay a Paypal. V prípade voľby bankového prevodu dodacie doby platia od prijatia platby na náš účet. Výnimkou sú produkty, pri ktorých je spomenutá dlhšia dodacia doba - tu sa dodacia doba celej objednávky predlžuje na čas stanovený v popise produktu s najdlhšou dodacou dobou. Vo všetkých prípadoch / možnostiach prepravy budete informovaný o čísle zásielky prostredníctvom emailu alebo SMS.

Slovensko

Spôsob doručenia

Hodnota objednávky

Cena prepravy

Doručenie

Osobné prevzatie Levice

0.01 - neuvedené

0 €

-

Doporučená poštová zásielka 1 triedy do 2kg a doručovaná štandardne „doručovateľkou“ bez telef. avíza v čase doručovania (Email avízo v deň odoslania). Úschova na pošte max 18 dní.

0.01-35.00

2.00 €

do 1 až 3 prac. dní

Balík na adresu doručovaný pošt. kuriérom. V prípade nezastihnutia úschova na pošte max. 18 dní.

20.00 - neuvedené

3.00 €

do 2 až 4 prac. dní

Balík na poštu - nedoručovaný - uložený na pošte po dobu max 18 dní.

Otváracie hodiny pobočiek sl. pošty

20.00 - neuvedené

2.00 €

 

0.00 €

AKCIA!

 

do 2 až 4 prac. dní

Kuriér GEIS / GEIS point balík Doručovanie kuriérom na adresu (2 pokusy) alebo uloženie na výdajnom mieste (Vo výdajných miestach sú zásielky štandardne pripravené k vyzdvihnutiu po dobu 7 dní).

Výdajne miesta tu

10.01 - neuvedené

3.00 €

0.00 €

AKCIA!

do 1 až 2 prac. dní

 

Česká Republika - Cena prepravy Vám bude manuálne upravená / doložená do vašej objednávky pri našom potvrdení. Cenník a možnosti prepravy nájdete aj tu: http://www.svetpristroju.cz/svetpristroju/8-Cenik-prepravy. Pre zjednodušenie a lepší prehľad Vám však odporúčame uskutočniť Vašu objednávku na http://www.svetpristroju.cz/

 

a.) Osobné prevzatie

Osobné prevzatie je možné uskutočniť na sklade spoločnosti po predchádzajúcej telefonickej alebo systémovej objednávke. Pri osobnom prevzatí môžete za tovar zaplatiť iba hotovosťou. Nakoľko je obchod skôr orientovaný na zásielkovú formu predaja a tento spôsob je u nás menej častý, radi by sme Vás požiadali o telefonický kontakt vopred za účelom dohodnutia sa na približnom čase a teda ubezpečenia sa, že v daný termín / hodinu na sklade bude osoba, ktorá Vám tovar odovzdá.


b.) Platba bankovým prevodom alebo cez Tatrapay

Tovar vám bude doručený do 1-4 pracovných dní odo dňa prijatia platby na náš účet, v závislosti od druhu zvolenej prepravy. Pokiaľ platby cez TatraPay vidíme okamžite, bankový prevod môže potrvať aj 1-2 prac. dni.

 

c.) Emailová alebo kartová platba na účet paypal

Tovar vám bude doručený do 1-4 pracovných dní odo dňa prijatia platby na náš účet paypal v závislosti od druhu zvolenej prepravy. (emailová adresa paypal je spresnená v objednávkovom formulári alebo v sekcii „Kontakty“). Platbu kartou prostredníctvom PayPal viete uskutočniť BEZ nutnosti registrácie v systéme PayPal. Potrebná základná znalosť anglického jazyka a znalosť systému – v opačnom prípade ako vhodné alternatívne riešenie odporúčame platbu kartou cez slovenský platobný modul Cardpay, v objednávkovom formulári taktiež označený ako „platobná karta“. Platby cez Paypal vidíme okamžite.

 

d.) Platba platobnou kartou - CardPay

Tovar vám bude doručený do 1-4 pracovných dní odo dňa prijatia platby na náš účet v závislosti od druhu zvolenej prepravy. Momentálne používame platobný modul CardPay (akceptujúci VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, Diners Club). Úspešnú alebo neúspešnú platbu cez CardPay vidíme okamžite.

 

e.) Dobierka:

Tovar Vám bude doručený do 1 až 4 pracovných dní od potvrdenia objednávky, v závislosti od voľby druhu prepravy. Platíte na pošte, resp. vášmu doručovateľovi/ľke, poštovému kuriérovi, kuriérovi spoločnosti GEIS, alebo na výdajnom mieste.

 

Dodacia doba do Českej Republiky je stanovená na 2 až 4 prac. dní.

Dokladom o predaji je pokladničný blok pri osobnom prevzatí alebo faktúra, ktorá je pripojená k zásielke, a ktorá zároveň slúži ako dodací a záručný list

 

 

ZjY1OTVh